Komody

Czy zechcesz uporządkować swoje najcenniejsze skarby, czy jedynie drobniejsze przedmioty codziennego użytku, zapewniamy – bez półek i szuflad trudno będzie się obejść. A najlepszym rozwiązaniem są nasze komody!

Dzięki nim skutecznie posegregujesz wszystko jak tylko zechcesz. To początek nowego porządku w takim stylu, jaki lubisz.

Umów się na:

DARMOWY POMIAR

Podziel się z innymi:

Szafki i witryny

Lubisz kiedy to, co dla Ciebie ważne jest na widoku, a do tego cieszysz się gdy nie musisz zbyt często wycierać tego z kurzu? Witryna to rewelacyjne rozwiązanie aby nie tylko mieć w zasięgu wzroku przedmioty codziennego użytku, ale przede wszystkim pozostawić przestrzeń lekką optycznie.

W przeciwnym wypadku polecamy dobre i sprawdzone szafki, które z łatwością pomieszczą pudełka czy większe przedmioty. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Umów się na:

DARMOWY POMIAR

Podziel się z innymi:

Stoliki

Planujesz kolację dla przyjaciół i rodziny, a może tylko szybką kawę i krótką pogaduchę z przyjaciółką? Tak czy inaczej, jeśli cenisz sobie estetykę i zależy Ci na komforcie – bez stołu daleko nie zajdziesz!

Wybierz materiał i kolor, lub zdaj się na nasze doświadczenie. Zaprojektujemy i zbudujemy dla Ciebie taki stół, o jakim od dawna marzysz.

Umów się na:

DARMOWY POMIAR

Podziel się z innymi: